Premier League: a Tottenham győzelemmel hangolt a Fradi elleni mérkőzésre

MH/MTI
2024. szeptember 29. vasárnap. 21:49

A vendégcsapat – amely csütörtökön a Groupama Arénában lép pályára Európa-liga mérkőzésen a Ferencváros ellen – Brennan Johnson révén már a harmadik percben vezetéshez jutott, majd Bruno Fernandes kiállítása nyomán az első félidő hajrájában emberelőnybe is került.

A második játékrész elején Dejan Kulusevski, a 78. percben pedig Dominic Solanke talált az MU kapujába.

Premier League, 6. forduló: Manchester United–Tottenham Hotspur 0–3 (0–1), Ipswich Town–Aston Villa 2–2 (1–2), szombaton játszották: Wolverhampton Wanderers–Liverpool FC 1–2 (0–1), Chelsea–Brighton 4–2 (4–2), Brentford–West Ham United 1–1 (1–0), Arsenal–Leicester City 4–2 (2–0), Everton–Crystal Palace 2–1 (0–1), Nottingham Forest–Fulham 0–1 (0–0), Newcastle United–Manchester City 1–1 (0–1).

Hétfőn játsszák: Bournemouth–Southampton 21.00

A tabella: 1. Liverpool 6 12– 2 15 pont 2. Manchester City 6 14– 6 14 3. Arsenal 6 12– 5 14